piątek, 28 grudnia 2012

Kalendarz Metamorfozy 2013

Przedstawiam Wam dziś kalendarz z malamutami na nadchodzący rok, kiedyś bezdomnymi, bez własnego człowieka, a teraz w swoich domach, zadbanymi i kochanymi. W kalendarzu w formacie A3 są 52 zdjęcia, po 4 na każdy miesiąc. A to i tak nie wszystkie takie psy, tylko część z nich. Na każdym zdjęciu jest szczęśliwy pies, co na pewno ociepli dowolną ścianę, na której ten kalendarz zawiśnie. Wiem to, bo jeden taki już wisi na mojej ścianie, a dokładnie przyszłoroczny wisi pod tegorocznym czekając na swoją kolej. Dla zachęty przykładowa kartka z października z opisywaną tu nieraz Luną:
Kalendarz jest czytelny, psy są piękne, ale to nie wszystkie zalety. Warto, naprawdę warto go kupić, bo to pomoże kolejnym takim malamutom. Całość dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na pomoc potrzebującym psom, czym zajmie się fundacja FAM. Jest to możliwe dzięki sponsorom, którzy są wymienieni na stronach kalendarza. Można oczywiście kupić więcej sztuk i rozdać rodzinie i znajomym, ja co roku kupuję jeden do pracy, dzięki czemu mogę na niego spojrzeć i się uśmiechnąć do tych mordeczek kudłatych.
Gdzie go kupić? Najłatwiej chyba na allegro, szukając w przedmiotach sprzedającego AdopcjeMalamutow w dziale kalendarze ścienne. Przy okazji możecie przejrzeć również inne działy, bo tak samo pozostałe przedmioty wystawione przez fundację są sprzedawane po to, żeby pomóc. Na allegro znajdziecie zdjęcia wszystkich stron kalendarza. Nie umieszczam bezpośredniego linku, bo aukcje się kończą, a link do aukcji fundacyjnych powinien pozostać stały.

2 komentarze: